Amerika Pazarı Neden Önemli ve Büyük ?

 Yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük üçüncü ülkesi olan ABD’nin (Amerika Birleşik Devletleri) hem Kuzey Atlantik hem de Kuzey Pasifik Okyanusu’na kıyısı vardır. Çoğulcu demokrasiye dayalı başkanlık sistemiyle yönetilen ülke dünya ticaretinde en önemli ülkeler arasında yer almaktadır. 2,3 trilyon dolar ithalat ile dünyanın en büyük mal ithalatçısı ve 1,5 trilyon dolar ile Çin’den sonra ikinci en büyük mal ihracatçısı konumundadır. Ülkenin toplam dış ticaret hacmi ise 3.705,3 milyar dolar seviyesindedir. (2018 Verileridir.)

Ülke, dünyanın en büyük ithalatçısı olma özelliğinin dışında, dünyanın en büyük doğrudan yabancı sermaye kaynağı konumu ile hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerin yöneldiği bir hedef pazardır. ABD ekonomisi, dünya ekonomisini birebir etkileme gücüne sahip olması nedeniyle de dünyada önemli ve belirleyici bir ekonomidir.

Belirtilen özellikler göz önünde bulundurulduğunda  Amerika pazarı hem satım hem de alımda makul Pazar haline geliyor. Benzetme yapmak  gerekirse Amerika Pazar yerine şehirdeki alışveriş merkezi diğer Pazar yerlerini ise mahalle bakkalı veya semt pazarı olarak tanımlayabiliriz. Peki Prepshipping olara biz size ne sunuyoruz ? Öncelikle Prepshipping yeni kurulmasına rağmen kısa zamanda uzun yol kat eden, Amerika’da depolama ve lojistik hizmeti sunmakta olan Türk firmasıdır. Asıl odak noktamız şehrin tek alışveriş merkezi olan Amerika’nın en büyük mağazası Amazon’dur.

Amazon üzerinde satış yapmak isteyen FBA, Arbitraj ve Dropshipping satıcılarına, depolama, etiketleme ve kargo hizmeti sunmaktadır. Peki, şu soru akıllara gelebilir. Dünyanın en büyük pazarında neden sizinle çalışalım? Aslında bu sorunun yanıtı çok basit, Amerika gibi büyük Pazar yerinde istediğiniz zaman erişebileceğiniz, Türkçe hizmet alabileceğiniz, ürün depolama, FBA ve Arbitraj etiketleme işlemlerini tamamen şeffaf şekilde yapan bir firma olduğumuz için sorun yaşamadan mümkün olan en iyi hizmeti makul olan en uygun fiyata alabileceksiniz.

Siz isteyin biz depolayalım..