Herşeyden önce bahsetmemiz gereken şey internet sayesinde ülkeler arasındaki sınırlanır kalkmış olmasıdır. Gelişen teknoloji endistrü 4.0  gibi gelişmeler insan gücü ve maliyetleri azaltırken biz satışçıların işini her zaman kolaylaştırmıştır. Amazon, ebay, etsy, Ali express gibi global online tedarik zinceleri vasıtasıyla oturduğumuz yerden farklı ülkelerde alışveriş yapabilir hale geldik. Bahsetmiş olduğumuz tedarik zincirlerinin en büyüğü olan Amazon firmamızın odak noktası ve kurulmasına vesile olmuştur.

Peki neden Amazon ? Öncelikle Amazon dünyanın en büyük firmalarından birisi ve şuan günümüzde saniyede 400 civarı ürün satılmakta. Bu sayı bize pazarın büyüklüğünü açıksa gösteriyor. Bu da bize gösteriyor ki en büyük Pazar olan Amerika pazarına girişin anahtarı  Amazon.

Amazon’da ne yapabilirim sorularınızın yanıtı ise aslında çok basit. Amazon size çok farklı satış modelleri sunabilir. FBA,FBM, DROPSHIPPING, ARBITRAJ vs. Bu satış modelleri sayesinde elinizde bulunan ekonomik güce göre Amazon garantörlüğünde satış yapabilir, ek gelir veya tam zamanlı e-ihracat geliri elde edebilirsiniz.  Bu dolar kazanma yolculuğunda her yolculuklarda olduğu gibi bir navigasyona ihtiyaç duymanız kaçınılmaz ve bu noktada da biz devreye giriyoruz.

Prepshipping olarak sizin adınıza depolama, kargolama, etiketleme ve showroom ve satış hizmeti sunuyoruz. Herşeyden önce özverili,tecrübeli ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti gözeten ekibimizle FBA,FBM, Arbitraj gibi modelleri düşünen siz değerli yatırımcılara, girişimcilere hemen her konuda destek sunuyoruz. Tam lojistik yönetimi sağlıyoruz. DHL, Fedex, Usps gibi lider firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar size en makul hizmeti sunmamızı sağlıyor. Belirtmiş olduğumuz depolama, kargolama ve etiketleme hizmetlerini tamamen şeffaf şekilde yönetiyor ve size her zaman bir telefon uzaklıkta mümkün olan en iyi hizmeti  sunuyoruz.