AMERİKA’DA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Dünyanın en büyük açık pazarı olan Amerika’da fiziki olarak ürünlerinizin bulunması, şeffaf ve güvenilir şekilde depolanması ve kargolanması takdir edersiniz ki çok önemlidir. Bunun yanında online satış yapan siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımızın depolama, etiketleme, kargolama gibi işlemlerinin düzenli şekilde yönetilmesi yani tam lojistik hizmetinin makul şekilde sunulması önemlidir. Amerika’da çok fazla bu hizmeti sunan firma bulunmakta sebebi ise dış yatırımcılara elverişli açık Pazar olması ve dünyanın en fazla ithalat yapan bunun yanında da en fazla ihracat yapan ülkesi olmasıdır.
Peki neden bu kadar seçenek varken Prepshipping’i tercih etmelisiniz. Öncelikle etkili iletişim kurabileceğiniz Türkçe desteğimiz, saat farkını tolere edebilecek özverili ve kapsamlı ekibimiz sayesinde size en makul hizmeti mümkün olan en iyi fiyata sunuyoruz. DHL, Fedex, UPS, Usps gibi büyük firmalarla olan anlaşmalarımız ise elimizi güçlendirmektedir. Gönderilerimizin büyük çoğunluğunu 1-3 iş günü içerisinde gerçekleştirmekteyiz.
Peki neden Amerika’da depolama bu kadar önemli? Öncelikle ülkemizde karıştılaran daha doğrusu yanlış bilenen depolama hizmeti aslında lojistik hizmetidir. Lojistik hizmeti depolama, kargolama, etiketleme gibi hizmetleri kapsar firma olarak bu lojistik hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz. Günden güne daha da gelişen internet ve teknoloji sayesinde ülkeler arası kalkan sınırlar ve tüketim toplumun oluşması lojistik hizmetinin önemini arttırmakta. Satıcıların hedef pazara yakın olması, ürünleri mümkün olan en kısa sürede en güvenilir şekilde müşterilere ulaştırmak hayati önem taşımaktadır. Amerika’nın da dünyadaki en büyük Pazar olduğunu göz önünde bulundurursak Amerika’da bir deponuzun olması yeni Pazar yerlerine açılmak ve müşterilere yakın olmak için hayati önem taşımaktadır. Evet sizin deponuz çünkü Prepshipping bizim değil sizin deponuz…