TECRÜBE, KALİTE VE PERFORMANS

Amerikadepo, ağırlıklı olarak kurumsal firmalara hizmet verse de özellikle yurtdışına açılmak isteyen, kurumsal kimliğe ilk adımlarını atan, firmalara da hizmet, danışmanlık ve destek vermektedir. Depomuz Amerika’nın doğusunda bulunan, ulaşım açısından kavşak nokta niteliği taşıyan, Georgia eyaletinin Atlanta şehrinde müşterilerine hizmet vermektedir. Amerika’nın en büyük havalimanı olan Hartsfield–Jackson Uluslararası Havalimanı da Atlanta’da bulunmaktadır. Dolayısıyla depomuzun Atlanta’da olması işlerinize hız ve hacim kazandıracaktır. Ulusal ve uluslararası kargo firmalarının büyük bir kısmının, konumundan dolayı, Atlanta’yı operasyon merkezi olarak tercih etmesi, hızlı ve kaliteli hizmet alabilmenizi sağlayacaktır.

Depomuzun 30.000 sqft büyüklüğünde kapalı bir alana sahip olması, sizlere depolama/stoklama ve kargolama süreçlerinde avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda sahip olduğumuz teknolojik ve üst düzey güvenli raf sistemimiz sayesinde uzun süren prosedür işlemlerine takılmadan depolama ve kargolama işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz müşterilerimizin taleplerine göre en uygun seçeneği sunmakta ve kaliteli hizmeti hedef almaktadır.

EXPRESS HAVA KARGO

DHL, UPS, FEDEX ve USPS gibi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile başta Amerika içerisindeki olmak üzere Dünya’nın herhangi bir noktasındaki ürünlerinizin sevkiyatını belirttiğiniz herhangi bir varış noktasına ekspres bir şekilde sağlıyoruz.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Dünya genelinde anlaşmalı olduğumuz ofislerimiz sayesinde ürünlerinizin denizyolu taşımacılığını Parsiyel ve Tam yük olarak sağlıyoruz.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Amerika içerisinde istediğiniz bir noktadan, herhangi bir varış noktasına paketlerinizi ekonomik ve hızlı kargo seçeneklerimizle sevk edebiliriz.

DEPOLAMA VE ETİKETLEME HİZMETLERİ

Amerika’nın Georgia eyaletinde bulunan 30.000 SQFT alana sahip depomuzda ürünlerinizin depolanmasını, etiketlenmesini, yeniden paketlenemesini, fiziksel satışını ve kargolanmasını sağlıyoruz.

Fiyatlarimiz ile alakali akliniza takilan herhangi bir konu mu var ?

Fiyatlarımızla ilgili aklınıza takılan herhangi bir konu var mı ?

PROFESYONEL KARGOLAMA VE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Amazon Amerika’da satış yapan milyonlarca satıcının çoğunluğu uluslararası satıcıdır ve bu satıcıların neredeyse hepsinin depolama ve etiketleme hizmetleri için Amerika’da bir depoya ihtiyacı vardır.

Yılların vermiş olduğu e-ticaret tecrübemizle lojistik ve yazılım bilgimizi birleştirerek sizlere profesyonel ekibimizle güvenli depolama ve hızlı kargolama işlemlerini en kaliteli hizmetlerle sunmaktayız !

[stm_icon icon_size=”67″ icon_height=”90″ title_font_size=”24″ title_font_weight=”700″ align=”center” icon=”stm-security” title=”EKONOMİK
” text=”Kaliteli hizmetimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.” icon_color=”#ffffff” title_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff”]

[stm_icon icon_size=”67″ icon_height=”90″ title_font_size=”24″ title_font_weight=”700″ align=”center” icon=”stm-fast-delivery” title=”ZAMANLAMA VE HIZLI TESLIMAT” text=”Teslimatları ve talep ettiğiniz tüm ek hizmetleri size taahhüt ettiğimiz gibi en kısa sürede tamamlıyoruz.” icon_color=”#ffffff” title_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff”]

[stm_icon icon_size=”67″ icon_height=”90″ title_font_size=”24″ title_font_weight=”700″ align=”center” icon=”stm-support” title=”7/24 DESTEK” text=”Türkiye ve Amerika’daki ofislerimiz sayesinde saat farkına takılmadan hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.” icon_color=”#ffffff” title_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff”]